Баночний масаж

Виходячи з назви, вакуумний масаж являє собою вплив вакуумом на конкретні зони тіла і обличчя за допомогою банок. З часів наших бабусь ця процедура зазнала ряд змін і тепер її використовують не тільки в лікувальних, але і в косметичних цілях.

Баночний масаж у реабілітаційному центрі Здоров’я Людини Львів

Види вакуумного масажу

Ринок індустрії краси пропонує кілька видів вакуумного масажу, які різняться в залежності від мети:

    1. Традиційний баночний масаж проводиться з використанням силіконових, гумових або інших ємностей для обробки різних областей на тілі, у тому числі важкодоступних.
    2. Баночний точковий метод: передбачає наявність 4 посудин, з’єднаних трубками. Він часто використовується в поєднанні з іншими послугами індустрії краси
    3. LPG-спосіб: здійснюється через спеціальний прилад з масажною роликовою насадкою, яка функціонує в різних режимах.
    4. Вакуумний ліфтинг обличчя: орієнтований на усунення вікових ознак і шрамів.

Кожен вид володіє своїми перевагами і при дотриманні правил безпеки здатний принести корисні властивості.

Механізм дії вакуумного масажу

Принцип роботи вакуумного масажу полягає в тому, що під банками за допомогою помпи або вогню створюється область низького тиску. Щоб компенсувати різницю між внутрішнім і зовнішнім показниками тиску, до оброблюваної ділянки починає приливати кров, внаслідок чого обмін речовин прискорюється. У результаті тканини тіла активніше насичується киснем, активно виводяться з організму шкідливі шлаки і токсини, відбувається розслаблення м’язів і поліпшується загальне самопочуття організму.

Чим корисний вакуумний масаж тіла

Баночний масаж тіла нерідко призначають людям з неврологічними захворюваннями та хворобами хребта, такими, як остеохондроз, поперековий радикуліт та інші. Крім цього, його розслаблюючі властивості допомагають впоратися зі стресом та порушеннями сну. Вакуумний масаж також добре знімає біль в попереку і спинних м’язах, сприяє відновленню сил після перенесених травм або виснажливих тренувань.

Багато жінок відзначають користь баночного масажу при позбавленні від целюліту, оскільки вакуумне вплив на проблемні ділянки може досить ефективно і без шкоди для здоров’я поліпшити їх стан за рахунок прискорення циркуляції крові та лімфи. Подібні масажні дії не тільки візуально маскують проблему, але і усувають її на клітинному рівні. Вони також позбавляють організм від зайвої рідини, що поряд з посиленим обміном речовин сприяють зниженню ваги.

Ефект від вакуумного масажу обличчя

Не менш корисний регулярний вакуумний масаж обличчя. Завдяки його тонізуючим властивостям не тільки підтягується контур, але і зникають набряки і припухлості. Шкіра покращує еластичність і набуває здорового колірю, нормалізується водний баланс, обличчя починає виглядати свіжим і доглянутим. Користь баночного масажу для обличчя поширюється і на зморшки: глибокі складки на лобі і в районі носогубного трикутника поступово розгладжуються, а дрібні навколо очей стають менш помітними.

Показання до проведення баночного масажу

По причині своєї очевидної користі, масаж банками може бути рекомендований як частина комплексної терапії при наступних станах здоров’я: