Профілактор Євмінова

Профілактор Євмінова – тренажер, що складається з дошки, поперечини і упору, призначений для лікування захворювань хребта за спеціально розробленою методикою Євмінова. Методика заснована на тому, що її використання допомагає полегшити роботу хребта.

Щоденні тренування на профілакторі допомагають розтягувати хребет, звільняючи хребетні диски, що призводить до нормалізації їх кровопостачання, а значить, такі симптоми, як болі в спині або малорухливість хребта, проходять. Вправи, що виконуються на дошці, не є шкідливими і мінімально навантажують хребет, але, незважаючи на це, вони дуже ефективні.

Підібрати відповідний комплекс може тільки кваліфікований та досвідчений фахівець.

• Вправи, виконуються у бережному руховому режимі, тому підходять практично для всіх людей, що мають проблеми зі спиною, і навіть для дітей, віком від 8 років. Також у реабілітаційних центрах, де застосовується профілактор, вже заздалегідь розроблені два комплекси вправ, які рекомендовані творцем дошки.

• Сколіоз, остеохондроз, міжхребцеві грижі – застосовується Дошка Євмінова

Заняття за методикою Євмінова активізують обмінні процеси в міжхребцевих дисках. Розвантаження хребта в результаті тракції (витягування) на профілакторі Євмінова в поєднанні з м’язовим навантаженням сприятливо позначається на зміцненні м’язового корсету, формуванні красивої фігури і здоров’я хребта.