Прикладна кінезіологія

Прикладна кінезіологія – це новий і прогресивний напрямок науки та практики, який об’єднав кращі методи оздоровлення. Кінезіологія – наука, яка вивчає рух у всіх його проявах, механізми формування рухів та причини їх порушень. Чому вивчення руху є таким важливим? Тому що рух – це є життя, а життя – це рух.

Практична кінезіології – це спосіб «розмови» фахівця з тілом пацієнта. Для цього він використовує набір тестів, які дозволяють отримувати відповідь від тіла через рух. Виконуючи певні маніпуляції, через мануально м’язове тестування, фахівець отримує відповідь на будь-яке питання, виявляє будь-яку його дисфункцію.

Протягом обстеження реабілітолог перевіряє роботу практично всіх систем і органів, знаходить пріоритетну проблему, підбирає оптимальну схему відновлення, розширяючи при цьому адаптаційні резерви організму

Наприклад, людина хоче натренувати конкретний м’яз. Реабілітолог за допомогою тестування виявляє, що при роботі він в гіпотонусі, а функцію цього м’язу беруть на себе сусідні м’язи-стабілізатори. Завдання полягає в тому, щоб відновити функцію мязів, та забезпечити максимально ефективну роботу організму.

Прикладна кінезіології – ідеальний діагностичний інструмент, що дозволяє зі 100-відсотковою точністю вийти на проблему і призначити оптимальне відновлення конкретному клієнтові.

Найголовніше це те, що прикладна кінезілологія розглядає людський організм, як єдине ціле, на відміну від класичної медицини, яка ділить людини на окремі органи: вивчаючи механізм порушення руху, порушення правильної роботи окремих м’язів, стану їх тонусу ми можемо скласти цілісно-причинний зв’язок роботи всього організму в цілому. І потім розібратися на якому рівні стався збій. А далі, проаналізувавши отримані результати, можна провести корекцію, відновлення і дати рекомендації.