Остеохондроз

Остеохондроз —  це досить поширене хронічне захворювання, при кортрому порушуються обмінні процеси живлення в структурі суглобів міжхребцевих дисків. Залежно від локалізації виділяють шийний остеохондроз, грудний та поперековий.

Остеохондроз – це вікові зміни, які реально призупинити, або затримати його розвиток. Для цього важливо й докорінно переглянути спосіб життя. Люди із остеохондрозом повинні привчити себе правильно рухатися, сидіти, лежати, працювати таким чином, щоб максимально зменшити навантаження на міжхребцеві диски.

 

Причини остеохондрозу? 

Сучасна людина веде малорухливий сидячий спосіб життя. Із всіх м’язових груп постійне навантаження мають тільки м’язи тулуба та шиї, які своєю невеликою, але постійною напругою зберігають та підтримують робочі та побутові положення організму. Коли втома наростає, м’язи тулуба та шиї вже не в змозі забезпечити амортизаційну функцію, яка переходить на структури хребта. При постійному навантаженні на хребет в ньому розвиваються дегенеративно-дистрофічні зміни, в першу чергу в міжхребцевих дисках.

Результат пошуку зображень за запитом "остеохондроз"

 

Сприятливими факторами розвитку проблеми є:

-тривалі статичні навантаження(сидяча робота)

-надмірна вага

-малорухливий спосіб життя(гіподинамія)

-незбалансоване харчування

-перевтома, стресові ситуації

 

Симптоми остеохондрозу

Симптоми остеохондрозу різноманітні і залежать від локалізації , в якому відділі виникло захворювання. Характерною ознакою всіх видів остеохондрозу є біль – в попереку, спині або шиї, яка поширюється на сідницю і ногу, ребра або область серця і руку. На ранній стадії біль часто відсутній, а захворювання проявляється підвищеною стомлюваністю спини, шиї або попереку.Результат пошуку зображень за запитом "остеохондроз"

Тупий, постійний біль при остеохондрозі пов’язаний з м’язовою напругою, а гострий, стріляючий, пульсуючий, ріжучий, колючий – із защемленням нервового корінця. Інший характерний симптом – оніміння в пальцях руки або в нозі, супроводжуваний м’язовою слабкістю. При шийному остеохондрозі виникають головні болі і інші ознаки порушення кровопостачання головного мозку, при грудному остеохондрозі порушується робота внутрішніх органів, а при поперековому – функції сечостатевої системи.

  

 

     Що робити при остеохондрозі?

Успішний результат при остеохондрозі досягається з допомогою сучасних реабілітаційних методит: кінезотерапії, мязево-фасціального релізу, краніосакральної терапії, електростимуляції, що в комплексі допомагають вже з перших занять відчувати покращення стану, легкості, зменшення больової симптоматики, сприяють покращенню мобільності(рухливості) регіонів у яких відчувається обмеження рухів, скутість та дискоформ.

Правильне та систематичне поєднання  сучасних методик реабілітації  здатне відновити та підтримати функціональність організму без БОЛЮ та ДИСКОМФОРТУ.