Відгуки наших клієнтів

Уже майже рік займаюсь із реабілітологами “Здоров’я людини”. Лікарі не очікували що від занять з реабілітологом може бути такий разючий позитивний результат. За цей рік я “розходилася”. Одне коліно практично повністю розігнулось і можу ступати на цю ногу на ступню. Інше – стало значно менше боліти. Перестали опухати суглоби. Підтягнулись м’язи. Я можу ходити з дітьми на прогулянку, підніматись по сходам, виконувати хатні справи без допомоги рідних.
Звісно що моя дорога до повного видужання ще дужа довга, однак я точно знайшла шлях яким треба рухатись!

Відгук - пані Ірина, 35 р.

Хороше місце для такого центру, спокій та простір. Все необхідне на місці. Найкращі фахівці з реабілітації і чудове обслуговування

п. Оксана, 56р.

Так сталося, що в свій час мені довелося відвідувати різні реабілітаційні заклади. Тому можу сказати, що покращенння залежить від таких чинників як: правильно встановлений діагноз, професіоналізм реабілітолога, віра в свої сили,що ти зможеш побороти хворобу. З часом стала ходити не в центри, бо центри можуть змінювати свої адреси, робітники можуть переходити з одного в інший, а ходити саме до спеціалістів, які займаються зі мною. Головне не куди, а до кого. Тому я без вагань записалася на заняття в “Здоров’я Людини”. Тут зібрався молодий колектив, що працює на результат. Працівники постійно розвиваються, відвідують різні семінари та навчання, використовують різні методики. Пацієнтам пропонується широкий спектр послуг, від звичайних занять на укріплення м’язів до масажів. Індивідуальний підхід до кожного. Реабілітологи також дають консультації, який ефект можуть дати ті чи інші вправи, які вправи виконувати вдома чи на роботі. Я дуже задоволена своїм станом після відвідування занять в цьому центрі і раджу всім хоча б спробувати, зробити перший крок для свого здоров’я. Адже інвестиції в себе це найкращі вкладення.

Таня, 37р.

Хочу поділитись своїм досвідом занять у “Здоров’я Людини”. Прийшла сюди, бо маю живий приклад, як ніби зі звичайним сколіозом можна перетворитись на немічну, з мігруючими болями людину. Ковтання таблеток – це дорога до інвалідизації!!! Тому, як “почула” свої коліна- запанікувала. Як я зможу возитись на лижах!? Так ось – після 4 занять я вже присідаю, відчуття легкості в ногах. Перестала боліти спина при стоянні, пройшла астенія. Вірю в реабілітаційну фахову гімнастику і не знаю інших ефективніших методів. Я, лікар, відвідую конференції, багато читаю про проблеми хребта і т. д., але зняннями і методами працівників щиро захоплена. Рекомендую!

п.Олена, 52р.

Чудовий колектив висококласних фахівців. Мала досвід реабілітації з кожним із них в різних реабілітаційних центрах. Чудово, коли об‘єднуються такі люди і працюють на одній локації, адже найкращим результатом у подоланні проблеми пацієнта є насправді не просто робота з одним реабілітологом, а скоординована співпраця, в якій фахівці спільно вивчають конкретну проблему і виробляють певну і вірну стратегію. У цих людей це виходить дійсно найкраще! Вдячна за допомогу!

п.Руслана 38р.

Відео відгук п.Ліля, 62 р. про заняття в центрі реабілітації

п.Лілія, 62р.

Пані Оля – реабілітація після інсульту на дому

п. Оля, 70р.

Пані Олена – фізична реабілітація після видалення грижі поперекового відділу хребта

п.Олена

З власного досвіду рекомендую реабілітологів із центру «Здоров‘я людини», понад 10 років шукала причини своїх проблем із здоров‘ям,поки не потрапила у надійні руки справжніх фахівців. Дуже уважні, кваліфіковані, розуміючі,постійно розвиваються на «на відмінно» знають свою справу, мають індивідуальний підхід до кожного. Рекомендую усім знайомим,хто має проблеми із опорні-руховим апаратом,головними болями,та іншими станами,що вимагають реабілітаційного підходу у лікуванні.

п.Олена, 33р.